Ana içeriğe atla

Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Devlet Hastanesi Randevu Almaİstanbul'un, Bakırköy semtinde bulunan Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden online e-randevu almak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak alabilirsiniz. Sadi Konuk Hastanesinden randevu almak için MHRS sistemini kullanmanız gerekmektedir, bilmiyorsanız aşağıda verdiğimiz bilgiler aracılığıyla kolay bir işlemler MHRS'ye üye olabilirsiniz. Ayrıca Dr. Sadi Konuk hastanesine bağlı olan, Bakırköy Semt Polikliniği ve Bahçelievler Semt Polikliniğinden'de verdiğimiz bağlantı aracılığıyla randevu alabilirsiniz.

Randevu Almak İçin Tıklayınız


İNTERNETTEN RANDEVU ALMAK İÇİN
1. MHRS sistemiyle online randevu almak için üye olmanız gerekmektedir.
2. Yukarıdaki yazıda "Randevu Almak İçin Tıklayın" yazısına tıklayın.
3. Açılan sayfada "Yeni Üye" butonuna tıklayın.
4. Boşluklara istenilen bilgileri yazın, parolanızı belirleyin.
5. TC. Kimlik No'nuz ve belirlediğiniz parola ile MHRS sisteminden randevu alabilirsiniz.

TELEFONLA NASIL RANDEVU ALINIR?
1. Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.
2. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan, vatandaş bilgilerini doğrular.
3. Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
4. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

TELEFONLA ALINAN RANDEVU NASIL İPTAL EDİLİR?
1. Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından önce yapılmalıdır.
2. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir.
3. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
4. Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.DİĞER BAĞLANTILAR

İnternet Sitesi: http://www.beah.gov.tr/
Laboratuvar Sonuçları: https://enabiz.gov.tr//

Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi


BAKIRKÖY MERKEZ
Telefon: 0 (212) 414 71 71
Adres: Tevfik Sağlam Cad. No:11 ZUHURATBABA MAH./BAKIRKÖY/İSTANBUL
Google Haritalar'da:


BAHÇELİEVLER SEMT POLİKLİNİĞİ

Telefon: 0 (212) 414 71 71
Adres: Adnan Kahveci Bulvarı No:137 BAHÇELİEVLER MAH. / BAHÇELİEVLER / İSTANBUL
Google Haritalar'da:


BAKIRKÖY SEMT POLİKLİNİĞİ

Telefon: 0 (212) 414 71 71
Adres: Milliyetçi Sk. No:1 ZEYTİNLİK MAH./BAKIRKÖY/İSTANBUL
Google Haritalar'da:

Yorumlar

  1. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma bağlantıları 13 Haziran 2016 tarihinde kontrol edilmiştir, sorunsuz çalışmaktadır. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma hastanesinden randevu almak için Randevu Almak için tıklayınız yazan kırmızı yazıya hafifçe dokunmanız yeterlidir.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Unutmayın, bu sitenin devletin sağlık siteleriyle veya diğer siteleriyle hiçbir şekilde bağlantısı yok. RandevucuBaba.Blogspot.Com, sadece devletin MHRS ve sağlık hizmetlerine ulaşımı kolaylaştıran bağlantılar verir. O nedenle, lütfen randevu almak için buraya yorum yazmayınız. Yazı içerisinde kırmızı ile gösterilen "Randevu Almak İçin" tıklayın yazan yere tıklayarak randevu alacağınız sayfaya ulaşabilirsiniz.