Ana içeriğe atla

Okmeydanı SSK Randevu

Okmeydanı Devlet Hastanesi MHRS Randevu Alma


okmeydanı-ssk
Okmeydanı devlet hastanesi veya Okmeydanı SSK olarak da bilinen Okmeydanı Eğitim ve Araştırma hastanesinin online randevu serivinden randevu almak istiyorsanız artık "www.okmeydani.gov.tr" adresinden bu işlemin gerçekleştirilemediğini biliyorsunuzdur. Diğer birçok hastane gibi Okmeydanı SSK hastanesi de, devletimizin MHRS sistemine bağlandı. MHRS, Merkezi Hastane Randevu Sistemi demek. Yani eskiden her hastane kendi internet sitesinden randevu verirken şimdi bu hastanelerin hepsi MHRS denen sisteme bağlanıyor ve siz randevuyu MHRS sisteminden randevu almak istediğiniz devlet hastanesini seçip alıyorsunuz. Bu işin en güzel yanı şu; önceden hastanelerin kendi sitesinde mesela Okmeydanı hastanesinin, www.okmeydani.gov.tr adresinde bulunan internet sitesine herhangi bir ulaşım sorunu yaşansaydı, siz internetten randevu alma işlemini gerçekleştiremeyecektiniz ama artık böyle bir sorun yok.

Randevu Almak İçin Tıklayın.

İNTERNETTEN RANDEVU ALMAK İÇİN
1. MHRS sistemiyle online randevu almak için üye olmanız gerekmektedir.
2. Yukarıdaki yazıda "Randevu Almak İçin Tıklayın" yazısına tıklayın.
3. Açılan sayfada "Yeni Üye" butonuna tıklayın.
4. Boşluklara istenilen bilgileri yazın, parolanızı belirleyin.
5. TC. Kimlik No'nuz ve belirlediğiniz parola ile MHRS sisteminden randevu alabilirsiniz.

TELEFONLA NASIL RANDEVU ALINIR?
1. Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.
2. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan, vatandaş bilgilerini doğrular.
3. Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
4. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

TELEFONLA ALINAN RANDEVU NASIL İPTAL EDİLİR?
1. Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından önce yapılmalıdır.
2. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir.
3. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
4. Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.


Yandaldan randevu almak için tıklayın >> https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/?saglikKurumuHastaneKodu=177300

Laboratuvar sonuçları için tıklayın >> https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/?saglikKurumuHastaneKodu=177300

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi


Telefon Numarası: 0212 314 5 314
Faks: 0212 221 78 00
Adres: Darülaceze Cad. No:25 Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
Google Maps'te:


Okmeydanı SSK; Aile Hekimliği, Algoloji, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojik Ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Deri Ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nefroloji, Neonatoloji (Yeni Doğan), Nöroloji kliniği randevu alma, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma hastanesi; Nükleer Tıp, Ortopedi Ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Radyasyon Onkolojisi, Romatoloji, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları (Psikiyatri), Sigarayı Bıraktırma Polikliniği, Tıbbi Onkoloji, Üroloji bölümü randevu alma

Yorumlar

  1. ortopedi randevü

    YanıtlaSil
  2. www.okmeydani.gov.tr sitesine sahip olan Okmeydanı SSK'nın randevu alma ara yüzüne siteniz aracılığıyla ulaştım. Çalışmalarınız için teşekkür ederim.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Unutmayın, bu sitenin devletin sağlık siteleriyle veya diğer siteleriyle hiçbir şekilde bağlantısı yok. RandevucuBaba.Blogspot.Com, sadece devletin MHRS ve sağlık hizmetlerine ulaşımı kolaylaştıran bağlantılar verir. O nedenle, lütfen randevu almak için buraya yorum yazmayınız. Yazı içerisinde kırmızı ile gösterilen "Randevu Almak İçin" tıklayın yazan yere tıklayarak randevu alacağınız sayfaya ulaşabilirsiniz.